UWAGA! Ten serwis używa cookies (ciasteczek).

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza akceptację stosowania plików cookie. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Polityka cookies

Serwis nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies.

Pliki cookies (tzw. „ciasteczka”) stanowią dane informatyczne, w szczególności pliki tekstowe, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i przeznaczone są do korzystania ze stron internetowych Serwisu. Cookies zazwyczaj zawierają nazwę strony internetowej, z której pochodzą, czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer.
Podmiotem zamieszczającym na urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu pliki cookies oraz uzyskującym do nich dostęp jest Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Legnickim Polu z siedzibą pod adresem Pl. Henryka Pobożnego 6, 59-241 Legnickie Pole.

Pliki cookies wykorzystywane są w celu:

a)      dostosowania zawartości stron internetowych Serwisu do preferencji Użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych; w szczególności pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie Użytkownika Serwisu i odpowiednio wyświetlić stronę internetową, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb;

b)      tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób Użytkownicy Serwisu korzystają ze stron internetowych, co umożliwia ulepszanie ich struktury i zawartości;

c)       utrzymanie sesji Użytkownika Serwisu (po zalogowaniu), dzięki której Użytkownik nie musi na każdej podstronie Serwisu ponownie wpisywać loginu i hasła;

W ramach Serwisu stosowane są dwa zasadnicze rodzaje plików cookies: „sesyjne”  (session cookies) oraz „stałe” (persistent cookies). Cookies „sesyjne” są plikami tymczasowymi, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika do czasu wylogowania, opuszczenia strony internetowej lub wyłączenia oprogramowania (przeglądarki internetowej). „Stałe” pliki cookies przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika przez czas określony w parametrach plików cookies lub do czasu ich usunięcia przez Użytkownika.
W ramach Serwisu stosowane są następujące rodzaje plików cookies:

a)      „niezbędne” pliki cookies, umożliwiające korzystanie z usług dostępnych w ramach Serwisu, np. uwierzytelniające pliki cookies wykorzystywane do usług wymagających uwierzytelniania w ramach Serwisu;

b)      pliki cookies służące do zapewnienia bezpieczeństwa, np. wykorzystywane do wykrywania nadużyć w zakresie uwierzytelniania w ramach Serwisu;

c)       „wydajnościowe” pliki cookies, umożliwiające zbieranie informacji o sposobie korzystania ze stron internetowych Serwisu;

d)      „funkcjonalne” pliki cookies, umożliwiające „zapamiętanie” wybranych przez Użytkownika ustawień i personalizację interfejsu Użytkownika, np. w zakresie wybranego języka lub regionu, z którego pochodzi Użytkownik, rozmiaru czcionki, wyglądu strony internetowej itp.;

e)      „reklamowe” pliki cookies, umożliwiające dostarczanie Użytkownikom treści reklamowych bardziej dostosowanych do ich zainteresowań.

W wielu przypadkach oprogramowanie służące do przeglądania stron internetowych (przeglądarka internetowa) domyślnie dopuszcza przechowywanie plików cookies w urządzeniu końcowym Użytkownika. Użytkownicy Serwisu mogą dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Ustawienia te mogą zostać zmienione w szczególności w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej bądź informować o ich każdorazowym zamieszczeniu w urządzeniu Użytkownika Serwisu. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej).

Operator Serwisu informuje, że ograniczenia stosowania plików cookies mogą wpłynąć na niektóre funkcjonalności dostępne na stronach internetowych Serwisu.
Pliki cookies zamieszczane w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i wykorzystywane mogą być również przez współpracujących z operatorem Serwisu reklamodawców oraz partnerów.
Więcej informacji na temat plików cookies dostępnych jest pod adresem http://wszystkoociasteczkach.pl/ lub w sekcji „Pomoc” w menu przeglądarki internetowej.

 

Powyższy tekst powstał na bazie wzoru polityki cookies ze strony http://wszystkoociasteczkach.pl/. Chroniony jest prawem autorskim, które przysługują IAB Polska.

icon-watch
Facebook  Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualności

Eko-recyklingowe warsztaty

06-07-2020

Drogie dzieci mamy dla Was kolejną propozycję w ramach akcji: "Lato z GOKiSem". Zapraszamy na eko-recyklingowe warsztaty, w ramach których każdy wróci do domu z własną roślinką. Wyznaczyliśmy miejsca oraz terminy, w których możecie nas spotkać. Pamiętajcie, że obowiązują zapisy. Możecie wybrać odpowiedni dla siebie termin. Do zobaczenia.  

Czytaj więcej

Remont świetlicy w Ogonowicach

01-07-2020

Kolejna świetlica wiejska w naszej gminie została wyremontowana. Właśnie dobiegły końca prace w świetlicy we wsi Ogonowice. Nowego blasku, świeżości i koloru nadano ścianom we wszystkich pomieszczeniach. Jest to pierwsza rewitalizacja tego obiektu od chwili kiedy powstał. Obecnie jest ona wyposażana w klimatyzację oraz trwają w niej prace porządkowe. Cieszymy się, że po wykonanym remoncie będzie mogła służyć mieszkańcom gminy Legnickie Pole, a przede wszystkim mieszkańcom Ogonowic przez kolejne lata zarówno jako miejsce rodzinnych imprez okolicznościowych jak i miejsce realizacji warsztatów...

Czytaj więcej

Godziny otwarcia bibliotek w okresie wakacyjnym

30-06-2020

Poniżej zamieszczamy nowe godziny otwarcia bibliotek w okresie wakacyjnym obowiązujące od lipca 2020 r.  

Czytaj więcej

Konkurs plastyczny pn. "Czwartki z Braćmi Grimm"

26-06-2020

Nadszedł czas na konkurs w ramach „Czwartków z Braćmi Grimm”, podczas których poznaliście bohaterów najpiękniejszych baśni słynnych braci: * Śnieżkę (https://www.facebook.com/watch/?v=249824439431534) * Wilka i siedem koźlątek (https://www.facebook.com/watch/?v=264672181281318) * szlachetnego królewicza z baśni „Woda życia” (https://www.facebook.com/watch/?v=3184024558286855) * króla Drozdobrodego (https://www.facebook.com/watch/?v=311052220298145) * Jasia i Małgosię (https://www.facebook.com/watch/?v=890501004779634) oraz ich przyjaciół i wrogów. Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym, dotyczącym tych postaci i ich przygód. Nagrody czekają! Szczegóły poniżej w regulaminie. 

Czytaj więcej

Bajkowa Parada 23 czerwca 2020 r.

25-06-2020

"Bajkowa Parada" w Mąkolicach

  "Bajkowa Parada" w Koiszkowie
  "Bajkowa Parada" w Nowej Wsi Legnickiej 
  "Bajkowa Parada" w Nowej Wsi Legnickiej osiedle przy Złotnikach
  "Bajkowa Parada" w Legnickim Polu 

Czytaj więcej

"Bajkowa Parada" - 11 czerwca 2020

15-06-2020

"Bajkowa Parada" w Raczkowej

  "Bajkowa Parada" w Biskupicach
  "Bajkowa Parada" w Czarnkowie
  "Bajkowa Parada" w Lubieniu 
  "Bajkowa Parada" w Ogonowicach
  "Bakowa Parada" w Mikołajowicach 
  "Bajkowa Parada" w Strachowicach 
                 

Czytaj więcej

Wznawiamy najem świetlic wiejskich/zapleczy sportowych/sali bankietowej oraz campingu

12-06-2020

Zapewne jest wiele osób, które te wieści ucieszą.  Po trzech miesiącach przerwy ponownie powraca możliwość wynajmu świetlic wiejskich/zapleczy sportowych/sali bankietowej.  Zaś z lekkim opóźnieniem otwieramy sezon na Campingu. Oczywiście wszystko zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego oraz Ministerstwa Zdrowia.  Zapraszamy!       

Czytaj więcej

"Bajkowa Parada" - 7 czerwca 2020 r.

09-06-2020

"Bajkowa Parada" w Bartoszowie 

  "Bajkowa Parada" w Koskowicach
  "Bajkowa Parada" w Kłębanowicach 
  "Bajkowa Parada" w Taczlinie
  "Bajkowa Parada" w Księginicach
  "Bajkowa Parada" w Gniewomierzu 
  "Bajkowa Parada" w Nowej Wsi Legnickiej ( przy LSSE)
                   

Czytaj więcej

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. "Wojownicy z Bitwy pod Legnicą z…

09-06-2020

Zamieszczamy wyniki konkursu plastycznego pt. "Wojownicy z Bitwy pod Legnicą z 1241 r.". Poniżej można podziwiać pracę naszych zwycięzców. Wszystkim serdecznie gratulujemy.   KATEGORIA: 5-7 LAT AUTOR: ALICJA JUZAK   AUTOR: ALICJA BEDNARSKA   KATEGORIA: 8-12 LAT AUTOR: JAKUB NIEDBAŁA   AUTOR: ZUZANNA BEDNARSKA   KATEGORIA: 13-17 LAT  AUTOR: KLAUDIA KOPIKOWSKA   AUTOR: MARTYNA RADZIEWICZ 

Czytaj więcej

Bajkowa Parada - terminy spotkań w poszczególnych sołectwach

03-06-2020

Proponowana przez nas "Bajkowa Parada" w formie spaceru nie doszła do skutku, ale mamy dla Was inną propozycję. Poniżej zamieszczamy regulamin i plakaty najbliższych spotkań. Wkrótce zamieścimy plakaty reszty sołectw  :-) Nie możemy się już doczekać spotkania z Wami                                       

Czytaj więcej

Podwórko talentów NIVEA ! Do wygrania plac zabaw.

26-05-2020

Pomóż nam wygrać podwórko marzeń ! Bez Was to się nie uda! Liczymy na pełną mobilizację!  Będziemy Wam przypominać o głosowaniu  Poniżej zamieszczamy również link do filmiku konkursowy naszej gminy: https://www.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=Nqdx4PZqtsk&fbclid=IwAR2f6-JYaPS23mkWZECe_eaOWOzCazoeeemtm-iV9CUIRYhygJ0NmHwhuWY&app=desktop  

Czytaj więcej

Dzień mamy

26-05-2020

Dzień mamy obchodzony jest prawie na całym świecie jako wyraz szacunku dla wszystkich Matek. Święto to powinno przypominać nam, jak ważne są nasze Mamy. Każdej Mamie za trud i bezwarunkową miłość należy się moc uścisków, buziaków i bukiet najpiękniejszych kwiatów. Przygotowaliśmy propozycję stworzenia własnoręcznego bukietu dla Mamy. Do stworzenia bukietu potrzebujesz bowiem jedynie kartki, farby, pisaki, nożyczki, klej i własne paluszki. Kwiatki  tworzysz odciskając paluszki na kartce. Ogranicza Cię tylko własna wyobraźnia. Wazon i ramkę możesz wyciąć z kolorowej kartki, ale możesz go także namalować. PS. Poproś tatę o pomoc...

Czytaj więcej

Bajkowa parada z okazji Dnia Dziecka w gminie Legnickie Pole…

23-05-2020

Kochani, "Bajkowa Parada" dopięta na ostatni guzik: kolorowe stroje🐯🦁🐊🍓 wesoła muzyka🎼 bańki mydlane, dobre humory🤹‍♂️ oraz upominki dla najmłodszych🎁. To wszystko jednak musi chwilę poczekać🤷‍♀️🤷‍♂️. Biorąc pod uwagę bieżącą sytuację epidemiczną w naszej gminie oraz aktualne zalecenia zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Legnicy, postanowiliśmy przesunąć termin barwnego spaceru⏳. Jest nam smutno, że wizyty w Waszych miejscowościach troszkę nam się opóźnią. Wiemy jednak na pewno, że "Bajkowa Parada" odwiedzi Was już wkrótce👌. Pamiętajcie, że najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo i ochrona Waszego zdrowia.                                                                              

Czytaj więcej
Joomla templates by Joomlashine // edycja i dostosowanie h.d houekdesign