UWAGA! Ten serwis używa cookies (ciasteczek).

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza akceptację stosowania plików cookie. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Polityka cookies

Serwis nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies.

Pliki cookies (tzw. „ciasteczka”) stanowią dane informatyczne, w szczególności pliki tekstowe, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i przeznaczone są do korzystania ze stron internetowych Serwisu. Cookies zazwyczaj zawierają nazwę strony internetowej, z której pochodzą, czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer.
Podmiotem zamieszczającym na urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu pliki cookies oraz uzyskującym do nich dostęp jest Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Legnickim Polu z siedzibą pod adresem Pl. Henryka Pobożnego 6, 59-241 Legnickie Pole.

Pliki cookies wykorzystywane są w celu:

a)      dostosowania zawartości stron internetowych Serwisu do preferencji Użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych; w szczególności pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie Użytkownika Serwisu i odpowiednio wyświetlić stronę internetową, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb;

b)      tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób Użytkownicy Serwisu korzystają ze stron internetowych, co umożliwia ulepszanie ich struktury i zawartości;

c)       utrzymanie sesji Użytkownika Serwisu (po zalogowaniu), dzięki której Użytkownik nie musi na każdej podstronie Serwisu ponownie wpisywać loginu i hasła;

W ramach Serwisu stosowane są dwa zasadnicze rodzaje plików cookies: „sesyjne”  (session cookies) oraz „stałe” (persistent cookies). Cookies „sesyjne” są plikami tymczasowymi, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika do czasu wylogowania, opuszczenia strony internetowej lub wyłączenia oprogramowania (przeglądarki internetowej). „Stałe” pliki cookies przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika przez czas określony w parametrach plików cookies lub do czasu ich usunięcia przez Użytkownika.
W ramach Serwisu stosowane są następujące rodzaje plików cookies:

a)      „niezbędne” pliki cookies, umożliwiające korzystanie z usług dostępnych w ramach Serwisu, np. uwierzytelniające pliki cookies wykorzystywane do usług wymagających uwierzytelniania w ramach Serwisu;

b)      pliki cookies służące do zapewnienia bezpieczeństwa, np. wykorzystywane do wykrywania nadużyć w zakresie uwierzytelniania w ramach Serwisu;

c)       „wydajnościowe” pliki cookies, umożliwiające zbieranie informacji o sposobie korzystania ze stron internetowych Serwisu;

d)      „funkcjonalne” pliki cookies, umożliwiające „zapamiętanie” wybranych przez Użytkownika ustawień i personalizację interfejsu Użytkownika, np. w zakresie wybranego języka lub regionu, z którego pochodzi Użytkownik, rozmiaru czcionki, wyglądu strony internetowej itp.;

e)      „reklamowe” pliki cookies, umożliwiające dostarczanie Użytkownikom treści reklamowych bardziej dostosowanych do ich zainteresowań.

W wielu przypadkach oprogramowanie służące do przeglądania stron internetowych (przeglądarka internetowa) domyślnie dopuszcza przechowywanie plików cookies w urządzeniu końcowym Użytkownika. Użytkownicy Serwisu mogą dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Ustawienia te mogą zostać zmienione w szczególności w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej bądź informować o ich każdorazowym zamieszczeniu w urządzeniu Użytkownika Serwisu. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej).

Operator Serwisu informuje, że ograniczenia stosowania plików cookies mogą wpłynąć na niektóre funkcjonalności dostępne na stronach internetowych Serwisu.
Pliki cookies zamieszczane w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i wykorzystywane mogą być również przez współpracujących z operatorem Serwisu reklamodawców oraz partnerów.
Więcej informacji na temat plików cookies dostępnych jest pod adresem http://wszystkoociasteczkach.pl/ lub w sekcji „Pomoc” w menu przeglądarki internetowej.

 

Powyższy tekst powstał na bazie wzoru polityki cookies ze strony http://wszystkoociasteczkach.pl/. Chroniony jest prawem autorskim, które przysługują IAB Polska.

  Dnia 29 października w Ciechowie odbył się turniej w Warcabach 100- polowych rozgrywanych w ramach XVII Dolnośląskich Igrzysk LZS i Mieszkańców Wsi eliminacje strefy III i IV. Organizatorami imprezy byli: Dolnośląskie  Zrzeszenie  Ludowe Zespoły Sportowe  we Wrocławiu, Rada Miejsko-Gminna Zrzeszenia  LZS  w Środzie  Śląskiej, Zespół Szkół w Ciechowie. Gminę Legnickie Pole reprezentowali: Stanisław Brodzik, Tadeusz Lesiak oraz Mateusz Drapiewski. Mateusz Drapiewski zajął pierwsze miejsce w swojej grupie kwalifikując się do finału, który rozegrany zostanie w Krzeszowie dnia 6 listopada.

 

                                                      WYNIKI  TURNIEJU

 Kategoria Orlik-dziewczeta

1.Julia Grzech                          -  Chojnów                          - Legnicki              - 6,0 pkt        - 16,0 pkt

2 Beata Zieleniec                    -  Lubin                                - Lubiński              - 5,5 pkt         -15,0 pkt            

  3.Dominika Buksa                  -  Środa Śląska                    - Średzki                  -4,5 pkt       -  14,0 pkt

4-5 Marcinowska Zofia         -  Środa Śląska                     - Średzki                  -4,0 pkt        - 12,5 pkt

      Emilia Jadach                  -  Środa Śląska                     - Średzki                   -4,0 pkt       - 12,5 pkt

6-8 Maćkowiak Aleksandra  -  Środa Śląska                      - Średzki                  -3,5 pkt     -  10,0 pkt

      Magdalena Kurzydło      -  Środa Śląska                      - Średzki                  -3,5 pkt       - 10,0 pkt

      Ciereszko Oliwia            -  Kunice                               - Legnicki                 -3,5 pkt     -  10,0 pkt

9  Maja Lachotkiewicz         -  Środa Śląska                      - Średzki                  -3,0 pkt       -   8,0 pkt

10 Maja Babińska                   - Kunice                              - Legnicki               - 2,5 pkt       -  7,0 pkt

11 Wawszczyk Paulina           - Środa Śląska                     - Średzki                 - 2,0 pkt       -  6,0 pkt

 

Kategoria Orlik-chłopcy

1.Michał Gurgul                     -   Chojnów                         -  Legnicki               -4,5 pkt      -  16,0 pkt

2.Piotr Kulawiak                    -   Chojnów                          - Legnicki               -4,0 pkt       - 15,0 pkt

3-4 Michał Jankowski            -  Chojnów                          -  Legnicki               -3,0 pkt        -13,5 pkt

      Igor Torończak                 -  Środa Śląska                     - Średzki                 -3,0 pkt       - 13,5 pkt

5.  Radosław Spring                - Środa Śląska                     - Średzki                -2,5 pkt      -  12,0 pkt

6. Oskar Tęcza                        - Środa Śląska                     - Średzki                -2,0 pkt      -  11,0 pkt

7-8 Jakub Czyżewski              - Środa Śląska                     - Średzki                -0,5 pkt        - 9,5  pkt

     Szymon Kuźniar               - Środa Śląska                     -  Środa  Śląska       -0,5 pkt     -   9,5  pkt

 

Kategoria Młodzik-dziewczęta

1.Natalia Borkowska           -   Środa Śląska                      -  Średzki              -6,0 pkt          - 16,0 pkt

2-4 Anna Tersa                        -  Chojnów                         -   Legnicki           -5,0 pkt          - 14,0 pkt                 

      Marta Zieleniec                -   Lubin                               -  Lubiński           -5,0 pkt          - 14,0 pkt

     Julia Wiśniewska               -  Chojnów                          -  Legnicki           -5,0 pkt          - 14,0 pkt

5-6 Aleksandra Zielińska        - Środa Śląska                     - Średzki              -4,0 pkt          - 11,5 pkt

      Oliwia Kapusta                -  Lubin                                - Lubiński            -4,0 pkt          - 11,5 pkt

 7    Wiktoria Rybczyńska      -  Chojnów                          - Legnicki             -3,0 pkt         - 10,0 pkt

  8   Katarzyna Kowalczyk     -  Środa Śląska                    -Średzki               -2,0 pkt           - 9,0  pkt

  9  Natalia Marciniak            -  Środa Śląska                    - Średzki              -1,0 pkt            - 8, 0 pkt

 10 Zofia Mazur                     - Środa Śląska                     - Średzki               - 0 pkt             - 7,0  pkt                                                      

 

Kategoria Młodzik -chłopcy

1. Drapiewski Mateusz       - Legnickie Pole                      - Legnicki             - 5,5 pkt       - 16,0 pkt

2-4 Dominik Gierasimczyk - Chojnów                              - Legnicki              - 5,0 pkt       - 14,0 pkt

     Bartosz Terefelko            - Lubin                                  - Lubiński               -5,0 pkt       - 14,0 pkt

     Jakub Skibik                    - Lubin                                  - Lubiński              -5,0 pkt        - 14,0 pkt

 5  Szymon Łoś                    - Środa Śląska                        - Średzki               -4,5 pkt        - 12,0 pkt

 6.-7 Mateusz Pasternak       - Lubin                                    - Lubiński             -4,0 pkt        - 10,5 pkt

        Kacper Babiński          - Lubin                                    - Lubin                  -4,0 pkt       -  10,5 pkt

 8-9 Marcel Bijak                - Chojnów                                - Legnicki             -3,5 pkt        -   8,5 pkt

       Jakub Kałwak               - Chojnów                                - Legnicki           - 3,5 pkt         -  8,5 pkt

10-12 Dawid Bryk               - Środa Śląska                         - Średzki             - 3,0 pkt          - 6,0 pkt

          Bartłomiej Kownacki -Lubin                                     - Lubiński           - 3,0 pkt          - 6,0 pkt

          Oskar Tylutki              - Środa Śląska                         - Sredzki            - 3,0 pkt          - 6,0 pkt

13-14 Dawid Janicki             - Środa Śląska                        - Średzki             - 2,5 pkt         - 3,5 pkt

          Szymon Rajczakowski-Środa Śląska                        - Średzki              - 2,5 pkt          -3,5 pkt

15     Łukasz Pankiewicz   - Kunice                                   - Legnicki            - 2,0 pkt         - 2,0 pkt

 

Kategoria Junior młodszy - dziewczęta

1. Aleksandra Marcinowska     - Środa Śląska                        - Średzki                 - 1 pkt     - 16,0 pkt

2. Julia Kałwak                        -  Lubin                                  -  Lubiński               - 0 pkt     - 15,0 pkt

 

Kategoria Junior młodszy-chłopcy

1   Patryk Gałdyś                          - Środa Śląska                   - Średzki                - 6  pkt     -16,0  pkt

 2-3  Kacper Jaworski                   - Chojnów                         - Legnicki              -5,5 pkt  - 14,5  pkt

       Jakub Hamkało                      - Środa Śląska                  - Średzki                 -5,5 pkt -  14,5  pkt

4    Bartosz Mękarski                   - Środa Śląska                   - Średzki                 -4,5 pkt -  13,0  pkt

5   Marcel Golański                     - Środa Śląska                   - Średzki                 -3,5 pkt  - 12,0  pkt

6-8 Karol Jania                            - Lubin                               - Lubiński               -1,0 pkt  - 10,0 pkt

      Przemysław Plichta               - Lubin                               - Lubiński               -1,0 pkt  - 10,0 pkt

      Jakub Hajder                         - Lubin                               - Lubiński               -1,0 pkt  - 10,0 pkt

 

Kategoria Junior-dziewczeta

1. Magdalena Zieleniec                -  Lubin                             -  Lubiński                               -  16 pkt

 

Kategoria Junior-chłopcy

1. Jakub Ostropolski                     -  Chojnów                          - Legnicki                            -   16 pkt

 

Kategoria  Seniorki

1  Dorota Stefańska                       -  Środa Śląska                   - Średzki                -2 pkt       -  16 pkt

2 .Agnieszka Pankiewicz              -   Kunice                           -  Legnicki             -1 pkt        - 15 pkt

3. Torończak Agnieszka                 -  Środa Śląska                   - Średzki              - 0 pkt       - 14  pkt

                                                                                       

Kategoria  Senior

1. Stanisław Jędrzycki                 -  Środa Śląska                    - Średzki              - 6 pkt      -   16,0 pkt

2. Ryszard Sawczyk                    -   Środa Śląska                   -  Średzki             - 6 pkt       - 15,0  pkt

3-4 Eugeniusz Anisow                -   Środa Śląska                    - Średzki             - 5 pkt        - 13,5 pkt

      Edward Twardy                     -   Lubin                               - Lubiński           - 5 pkt        - 13,5 pkt

5-6 Stanisław Brodzik                -   Legnickie Pole                 - Legnicki            -4 pkt        - 11,5 pkt

       Lesiak Tadeusz                    -   Legnickie Pole                 - Legnicki            -4 pkt        - 11,5 pkt 7-8 Terefelko Bogdan                -   Lubin                               - Lubiński             -3,5 pkt     -  9,5  pkt

      Janusz Wiesyk                      -  Środa Śląska                    - Średzki              - 3,5 pkt     -  9,5  pkt

 9-11 Aleksander Ciołczyk         -  Chojnów                          - Legnicki             -3  pkt        - 7,0  pkt

          Paweł Zieleniec                -  Lubin                               - Lubiński             - 3 pkt        - 7,0  pkt

          Edward Gimel                 -   Lubin                              -  Lubiński             - 3 pkt         -7,0  pkt   12   Krzysztof Kużniar              -   Środa Śląska                   - Średzki               - 2 pkt        - 5,0  pkt

 13  Krzysztof  Lewicki             -  Lubin                              -  Lubin                 - 1 pkt         - 4,0  pkt

        

 

 

 

 

 

                                                             PUNKTACJA

                             GMINY                                                        POWIATY

              1 miejsce Środa Śląska    -  371,5 pkt                    1 miejsce powiat Średzki     - 371,5  pkt

              2 miejsce Lubin                - 197,5 pkt                    2 miejsce powiat Legnicki   - 240,0  pkt

              3 miejsce Chojnów          -  167,0 pkt.                   3 miejsce powiat Legnicki  - 159,0  pkt.

              4 miejsce Legnickie Pole -  39,0  pkt.

              5 miejsce  Kunice             - 34,0  pkt

 

W zawodach ogółem startowało 72 zawodników i 16 osób towarzyszących ( sędziów , organizatorów, opiekunów ), łącznie: 88 uczestników.

Zawodnicy(czki) którzy zajęli miejsca 1-3 otrzymali medale, za miejsc1-6 – dyplomy.

Prawo udziału w Finale Dolnośląskim uzyskali zawodnicy/czki, którzy zajęli miejsca 1-4 w swoich kategoriach.

Koszty organizacyjne zawodów ponosiła Rada Miejsko-Gminna Z LZS w Środzie Śląskiej.

 

 

 

                      

Częściowe zachmurzenie

0°C

Legnickie Pole

Częściowe zachmurzenie

Wilgotność: 55%

Wiatr: 3.22 km/h

Mikołajki 2018 Projekt Lekcja biblioteczna Zajęcia plastyczne
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Camping Legnickie Pole

Zapraszamy na Camping

  • Położony blisko centrum Legnickiego Pola
  • Z widokiem na Pogórze Kaczawskie
  • Jedyny camping przy autostradzie A4
  • Domki campingowe
  • Pole namiotowe - parking
  • Miejsce na ognisko i grillowanie

tel. na camping 76 85 82 837

tel. do biura 76 85 82 827

Czytaj więcej...

Joomla templates by Joomlashine // edycja i dostosowanie h.d houekdesign